نانوا نان داد اما با نرخ آزاد

هنوز گرانی دست از سر نان برنداشته بود که یارانه نان هم پر کشید و رفت؛ حالا این نرخ‌های بی‌حساب و کتاب با جیب خالی خانوار‌ها نمی‌خواند و این گونه است که نرم نرمک نان هم غذای از ما بهتران می‌شود!

جیره بندی آب در پرآب ترین کشور جهان

برزیل که به داشتن جنگل های پرباران آمازون و پرآب ترین رودخانه جهان مشهور است، به علت کم آبی به مرحله بحرانی و جیره بندی آب در شهر بیست میلیونی سائوپائولو رسیده است .

«بزرگترین خانه تهران» چند می‌ارزد؟

این‌بار پس از دست رد زدن به سینه‌ی «بزرگترین خانه تهران» توسط مدیرکل میراث فرهنگی استان،‌ معاون میراث فرهنگی کشور نیز با رفتاری متفاوت، ارزشمند بودن این خانه‌ی تاریخی را نه رد کرد، نه تائید!

نیمی از مستاجران کشور ساکن تهران‌اند

گران‌ترین اجاره‌ بهای ماهانه به ازای هر متر مربع مسکن در تهران ، در نیمه اول سال گذشته معادل، 89 هزار و 987 تومان بود در حالیکه آمارها نشان می‌دهد تهرانی ها نسبت به دوره قبل از این، 24.7 درصد بیشتر، خانه اجاره کرده‌اند.

بازداشت سه تاجر ایرانی در آمریکا

وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد: چهار شرکت و پنج شخص متهم شده اند که قصد داشته اند تجهیزات الکترونیکی پیشرفته از طریق تایوان و ترکیه به ایران منتقل کنند.

جزئیات مکاتبات ۱۰غول نفتی با ایران

همزمان با احتمال لغو تحریم‌های نفتی در حالی تاکنون ۱۰ غول نفتی جهان آمادگی خود را برای بازگشت به ایران اعلام کرده‌اند که مذاکرات وزیر نفت با رئیس جمهور و دولت برای تصویب قراردادهای جدید نفتی آغاز شد.

گرانترین خانه در تهران، متری 22 میلیون

در نیمه اول سال قبل گرانترین خانه در تهران متر مربعی 22 میلیون و 301 هزار و 700 تومان به فروش رفته‌ است و در مجموع تهرانی ها در مقایسه با نیمه دوم سال 1392، 31 درصد بیشتر خانه خریده‌اند.
خروج 50 درصد از باغات چاي از چرخه توليد؛

قانونی که زمین‌خواری را رواج داد

در سال‌هاي گذشته زمين‌خواري در اراضي استان‌هاي شمالي فجايعي به بار آورده كه تنها يكي از آنها خارج شدن 50 درصد از 34 هزار هكتار باغ چاي از چرخه توليد است.
قبلی۳بعدی