به روز شده در: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹
اِلهى عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفآءُ وَ انْکَشَفَ الْغِطآءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجآءُ وَ ضاقَتِ الاَْرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ وَ اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَیْکَ الْمُشْتَکى وَ عَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَ الرَّخآءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّد وَ الِ مُحَمَّداُولِى الاَْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِىُّ یا عَلِىُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانى فَاِنَّکُما کافِیانِ وَ انْصُرانى فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِب الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنى اَدْرِکْنى اَدْرِکْنى السّاعَةَ السّاعَةَ السّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّد وَ الِهِ الطّاهِرینَ.      
کد خبر: ۱۰۱۲۴۰
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۴

همیشه موقع به دنیا آمدن دوقلو یا سه قلوها، یکی از مشکلات پدر و مادرها این است: چطور آنها را از هم تشخیص دهیم؟

به گزارش سایت «دیلی میل»، یک خانواده در ولز برای این کار از روش کد گذاری استفاده می کند، یعنی ناخن دختر کوچولوهای شان را لاک می زنند و آنها را با رنگ پای شان از هم تشخیص می دهند. برای اینکه رنگ ها با هم قاطی نشود هم حرف اول اسم هر کدام از بچه ها را با حرف اول هر رنگ هماهنگ کرده اند تا به این ترتیب، ناخن هر کدام را با رنگ خودش لاک بزنند.

روش عجیب این پدر و مادر یک سه قلو برای تشخیص بچه ها+عکس

 

کارن 33 ساله که مادر این سه قلوها است، می گوید:«...واقعا برای جدا کردن آنها از هم به دردسر افتاده بودیم. بعد به این راه حل رسیدیم که از رنگ لاک استفاده کنیم و جواب هم داد... این کار باعث شده موقع کارهای روزمره مثل غذا دادن، حمام کردن و عوض کردن پوشک، زندگی برای ما خیلی راحت تر شود چون کد گذاری با رنگ کمک می کند بدانیم به کدام یکی، چی داده ایم.» این کوچولوها تازه یک ساله شده اند.

 

 

 

 

 

سلامانه 

برچسب ها: سه قلو
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر: