radaronline.ir

کد خبر: ۱۰۴۱۹۹
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۶-28 December 2014
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور گفت: براساس تمهیدات اندیشیده شده و با توجه به ظرفیت موجود در دانشگاه آزاد کرج رشته‌های تحصیلی در دو مقطع این دانشگاه از سال تحصیلی آینده افزوده خواهد شد.

به گزارش فارس از کرج، حمید میرزاده ظهر شنبه در نشستی که با حضور مسئولان کشوری دانشگاه آزاد، در کرج برگزار شد اظهار داشت: یکی از برنامه‌های ما ارتقای رشته‌های کارشناسی ارشد و دکترا در این دانشگاه است.

وی ادامه داد: در این راستا و بر اساس تمهیدات اندیشیده شده دانشگاه آزاد کرج از سال تحصیلی آینده در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا می‌تواند در جذب رشته‌های جدید ثبت نام داشته باشد.

به گفته این مسئول قرار است 31 رشته جدید کارشناسی ارشد و دکترا در این دانشگاه افزوده شود.

وی ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج را مطلوب توصیف کرد و افزود: این دانشگاه از ظرفیت‌های بسیار خوبی برای جذب دانشجو برخوردار بوده که لازم است شرایط و بسترهای این مهم فراهم شود.

میرزاده در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به وجود شهرک‌های صنعتی در این استان و فعال بودن صنایع مختلف در البرز خاطرنشان کرد: با توجه به این که این دانشگاه می‌تواند تحصیل‌کردگان بسیاری را پرورش داده و به جامعه تحویل دهد لذا ظرفیت‌های این صنایع برای بهره‌مندی از دانش این افراد نیز می‌تواند بسیار مهم ارزیابی شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: