radaronline.ir

کد خبر: ۱۰۵۶۹۸
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۰-10 February 2015
استاندار البرز با اشاره به وضعیت حساس ایران اسلامی گفت: در این شرایط خاص، منیت ها را باید کنار بگذاریم و با وحدت کلمه و کار و تلاش مضاعف به رفع نیازهای جامعه بپردازیم.
 استاندار البرز با اشاره به وضعیت حساس ایران اسلامی گفت: در این شرایط خاص، منیت ها را باید کنار بگذاریم و با وحدت کلمه و کار و تلاش مضاعف به رفع نیازهای جامعه بپردازیم.

به گزارش ایرنا،' سید حمید طهایی 'روز سه شنبه در آیین گشایش ساختمان بخشداری مرکزی کرج افزود: باید با وحدت و انسجام، مسائل و مشکلات جامعه را از جمله در استان البرز مرتفع کنیم.

وی ادامه داد: اگر نیت ها خالصانه و فقط خدمت به جامعه باشد ، منیت ها از بین می رود و هر گاه به صورت جمعی و گروهی کار کنیم در خدمات رسانی به مردم موفق خواهیم بود.

استاندار البرز اظهار کرد: تجربه ثابت کرده، هر جا مدیران استان با یکدیگر متحد و یکدل باشند به راحتی می شود بر مشکلات فائق آمد.

طهایی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی نعمتی بزرگ است که خداوند به ملت مسلمان ایران ارزانی فرموده و برای به دست آمدن آن تلاش ها و جانفشانی های زیادی شده است .

این مسوول گفت: مردم همیشه ناظر بر عملکرد ما مسوولان هستند و ما نیز باید تلاش کنیم ، گام های بلندی برای خدمتگزاری به آنان برداریم.

'محمدجواد کولیوند' نماینده مردم کرج ، اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی و استمرارآن با جانفشانی های بسیاری به دست آمده ، گفت: مجاهدت های امام خمینی (ره) موجب شد تا این انقلاب به پیروزی برسد و امروز در سایه رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری این نهضت دینی و الهی به مسیر خود ادامه می دهد.

وی ادامه داد: پاسداری از انقلاب وظیفه همه قشرهای مردم و مسوولان است و مدیران و کارکنان دستگاهها دولتی وغیردولتی با ید طوری به مردم خدمت کنند که رضایت جامعه اسلامی را از عملکرد متولیان امور و نظام به همراه داشته باشد.

به گزارش ایرنا، ساختمان بخشداری مرکزی در زمینی به مساحت 840 متر مربع در شش طبقه و با اعتباری بالغ بر25 میلیارد ریال احداث شده است .

با بهره برداری از این ساختمان علاوه بر بخشداری مرکزی کرج ، فرمانداری کرج در آن مستقر شد.

در این آیین فرماندار کرج و مسوولان استانی و خبرنگاران حضور داشتند
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: