radaronline.ir

کد خبر: ۱۰۵۸۹۷
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۲-18 February 2015
اعضای شوراهای اسلامی به جهت آنکه از بطن جامعه برخواسته‌اند وظایف سنگینی را بر عهده‌ دارند و باید به درستی این وظیفه را انجام دهند تا رضایتمندی مردم را به همراه داشته باشند.
مشارکت مردم در انجام امور شهری امری مهم و ضروری به شمار می‌رود.
 
سید حمید طهایی بعد از ظهر امروز در دیدار اعضای شورای شهر کرج با بیان اینکه خدمات‌رسانی به مردم و توسعه امور شهری از مهمترین وظایف مسئولان است، اظهار کرد: برای اینکه بتوانیم در این مسیر موفق‌تر عمل کنیم باید در جلب مشارکت‌های مردمی در توسعه امور شهری اقداماتی اساسی انجام دهیم.
 
وی با اشاره به اینکه وحدت از انجام اجرای امور از مهمترین اصول در موفقیت ها و توسعه خدمات‌رسانی‌هاست، ادامه داد: مسئولان هرچه تعامل و وحدت بیشتری را با هم داشته باشند، می‌توانند مسیر خدمتگذاری را بهتر و مطلوب‌تر طی کنند.
 
استاندار البرز تأکید کرد: مسئولان باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که مسیر خدمات‌رسانی در استان به صورت یکسان طی شده و مطالبات مردم در تمامی حوزه‌ها به صورت دقیق و درست پیگیری شود.
 
طهایی تصریح کرد: رفع مشکلات مردم و توسعه شهر نیازمند شناسایی مشکلات است لذا باید با تعامل و همکاری با شناسایی مشکلات و کمبودها در مسیر توسعه استان و خدمت‌رسانی به مردم گام برداریم.
 
وی در ادامه سخنان خود به رسالت خطیر شوراها اشاره کرد و افزود: اعضای شوراهای اسلامی به جهت آنکه از بطن جامعه برخواسته‌اند وظایف سنگینی را بر عهده‌ دارند و باید به درستی این وظیفه را انجام دهند تا رضایتمندی مردم را به همراه داشته باشند.
 
استاندار البرز خاطرنشان کرد: البته برای اینکه شاهد موفقیت در این عرصه باشیم مسئولان نیز باید حمایت‌های ویژه خود را از اعضای شوراها داشته باشند و در جهت دفاع و حمایت از شوراها برآیند.
 
طهایی تلاش برای حفظ وحدت و انسجام اعضای شورا را از دیگر مواردی عنوان کرد که باید مدنظر اعضای شوراها باشد.
 
وی با بیان اینکه می‌توان بخشی از کارهای خدماتی را به شوراها سپرد، گفت: دولت نباید به دنبال مسائل اجرایی باشد، می‌توان بخشی از امور را به بخش خصوصی واگذار کرد.
 
طهایی در بخشی دیگر از سخنان خود مهمترین به مسائل و مشکلات در دست پیگیری این استان اشاره و بیان کرد: آب، راه، گردشگری، قطار شهری، واحدهای تولیدی، حفظ اشتغال و ... مهمترین اولویت‌های فعلی است که باید به صورت جدی‌تر پیگیری شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: