radaronline.ir

کد خبر: ۱۰۵۹۱۵
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۸-19 February 2015
رییس روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرج از نجات معجزه آسای یک زن میانسال کرجی از مرگ پس از سقوط در چاه آشپزخانه واحد مسکونی خود خبرداد.
 
سید جواد موسوی گفت: با تلاش آتش نشاسان این 54 ساله که براثر فرونشست چاه آشپزخانه واحد مسکونی خود در شهرستان کرج به درون آن سقوط کرد به طور معجزه آسایی از مرگ نجات یافت.
 
موسوی با بیان اینکه این حادثه که شامگاه سه شنبه در منطقه 'سرحدآباد' در جنوب شرقی شهرستان کرج رخ داد، افزود: این زن میانسال پس از حدود یک ساعت و 20 دقیقه مدفون شدن در زیر خاک و آوار، بطور معجزه آسا زنده بیرون آورده شد.
 
وی تصریح کرد که به دنبال تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر وقوع این حادثه ، دو تیم امدادی متشکل از 10 آتش نشان از ایستگاه های 108 و 113 به محل حادثه اعزام شدند و بلافاصله اقدامات لازم برای خارج کردن زن حادثه دیده از درون چاه آغاز شد.
 
موسوی، عمق چاه آسپزخانه این واحد مسکونی را هشت متر اعلام کرد و گفت: زنده خارج کردن این زن از میان خروارها خاک، موج شادی و سرور را در بین خانواده این بانوی کرجی به وجود آورد.
 
رییس روابط عمومی آتش نشانی کرج اظهار داشت : پس از خارج کردن این زن حادثه دیده ، اقدامات ایمنی توسط آتش نشانان در محل به عمل آمد.
 
این حادثه خساراتی به این واحد مسکونی یک طبقه و با قدمت ساخت بالا وارد کرد.
 
حدود دوماه پیش نیز فرونشست آشپزخانه یک واحد مسکونی دیگر در رجایی شهر کرج ، خساراتی به بار آورد و ساکنان آن را مجبور به ترک خانه خود کرد.
 
روز دوشنبه نیز براثر ریزش دیوار حیاط یک دبستان در منطقه عظیمیه کرج 15 دانش آموز مصدوم شدند که 12 نفر آنان به بیمارستان انتقال یافتند.
 
کارشناسان علت وقوع چنین حوادثی را رعایت نکردن اصول ایمنی در ساخت و سازها می دانند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: