radaronline.ir

کد خبر: ۱۰۵۹۹۴
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۷-21 February 2015
دشمن هرگز غفلت نمی‌کند و ما نیز هیچگاه نباید تصور کنیم که دشمنی غرب با ایران به پایان رسیده و به همین دلیل در پایان جنگ تحمیلی امام (ره) فرمودند که جنگ تمام نشده است.
مهمترین شاخصه های نظام اسلامی از نگاه شریعتمداری
هیچگاه نباید تصور کنیم که دشمنی غرب با ایران به پایان رسیده و به همین دلیل در پایان جنگ تحمیلی امام (ره) فرمودند که جنگ تمام نشده است.

حسین شریعتمداری در همایش زمانه ما، دشمنان ما و وظائف ما که بعد از ظهر امروز به میزبانی استان البرز برگزار شد،‌ طی سخنانی اظهار داشت: دین مبین اسلام دارای مختصاتی است که از سوی پیامبر گرامی اسلام (ص) و ائمه اطهار (ع) ترسیم شده است.
 
وی تصریح کرد: اسلامی که به پرخوری مرفهان و انباشت ثروت سرمایه‌داران در کنار افزایش فقر محرومان جامعه تن بدهد، دیگر اسلام نیست.
 
این روزنامه‌نگار افزود: یکی از مهمترین اصول و آرمان‌های دین مبین اسلام مبارزه با ظالمان و برخورد با ظلم است و زمانی که یک نظام اسلامی در جامعه‌ای حاکم شده و به دنبال مبارزه با ظالم باشد، استکبار جهانی در برابر این نظام ایستادگی کرده و آن را متهم به دیکتاتوری می‌کنند.
 
شریعتمداری با بیان اینکه اختلاف بین نظام‌های اسلامی با نظام‌ سلطه و کشورهای استکباری یک اختلاف ماهوی است، گفت: این اختلاف تنها زمانی رفع می‌شود که یا حاکمیت اسلامی دست از اجرای احکام الهی بردارد و یا استکباری دست از خوی استکباری خود بردارند.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توطئه کشورهای غربی علیه جمهوری اسلامی ایران، اضافه کرد: این دشمنی هیچ گاه به پایان نمی‌رسد، چرا که اختلاف ما جدی و ماهیتی است.
 
مدیر مسئول روزنامه کیهان بیان داشت: دشمن هرگز غفلت نمی‌کند و ما نیز هیچگاه نباید تصور کنیم که دشمنی غرب با ایران به پایان رسیده و به همین دلیل در پایان جنگ تحمیلی امام (ره) فرمودند که جنگ تمام نشده است.
 
شریعتمداری افزود: امروزه رویکرد غربی‌ها با کشورهای اسلامی به ویژه جمهوری اسلامی ایران تفاوت کرده و از سیاست جنگ سخت به سیاست جنگ نرم روی آورده‌اند و می‌خواهند افکار خود را به ما تحمیل کنند.
 
وی اظهار داشت: در جنگ نرم دشمن تلاش می‌کند که ذهن ما را منحرف کرده و هر صدای مخالفی را سرکوب و ساکت کند.
 
شریعتمداری در پایان تصریح کرد: در چنین شرایطی باید بصیرت خود را حفظ و با آگاهی کامل توطئه‌ها و دسیسه‌های پشت پرده دشمنان را رصد کرده و  برای مقابله با این توطئه‌ها و تهاجم‌ها آمادگی داشته باشیم. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: