radaronline.ir

کد خبر: ۱۰۶۱۸۵
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۳:۱۰-27 February 2015
آب منطقه عظیمیه کرج امروز جمعه از ساعت حدود ۹ صبح قطع شد و هم اکنون نیز عده ای از مردم همچنان بی آب هستند و در برخی منازل تنها در طبقات پایین آب با فشار بسیار کم وصل شده است.
آب منطقه عظیمیه کرج امروز جمعه از ساعت حدود ۹ صبح قطع شد و هم اکنون نیز عده ای از مردم همچنان بی آب هستند و در برخی منازل تنها در طبقات پایین آب با فشار بسیار کم وصل شده است.

به گزارش البرزنیوز، از ساعت حدود ۹ صبح امروز آب منطقه عظیمیه کرج قطع شد و هم اکنون که بیش از ۱۰ ساعت گذشته است هنوز مردم برخی از کوچه ها و محلات این منطقه بی آب هستند.

شرکت آبفا پس از وقوع حادثه، برای قطعی آب اطلاع رسانی کند

در این زمینه یکی از شهروندان منطقه عظیمیه کرج اظهار داشت: کاش اداره آبفا زمانی که قصد قطعی آب را دارد، با اطلاع رسانی مناسب، شهروندان را از زمان تقریبی وصل مجدد آب آگاه کند.

محمد کیانی افزود: با توجه به اینکه امروز جمعه است و در روزهای پایانی سال هستیم و مردم در تکاپوی خانه تکانی پایان سال هستند، قطع طولانی مدت آب، شهروندان را با مشکل مواجه می کند.

جای خالی تانکرهای آبرسان در خیابانهای عظیمیه

مشاهدات خبرنگار مهر در معابر و خیابانهای عظیمیه نشان می دهد که مردم سطل به دست در خیابانها و پارکهای اطراف به دنبال آب شرب بوده و از دلیل قطعی آب بی اطلاع هستند.

در این زمینه نیز یکی از شهروندانی که در خیابان اصلی بین میدان طالقانی تا میدان مهران عظیمیه در پی یافتن آب بود، گفت: برای رفع احتیاجات اولیه طی ۱۰ ساعت آن هم در روز تعطیل، متاسفانه هیچ گونه تمهیدی برای تامین آب شرب و نیازهای اولیه شهروندان صورت نگرفته است.

احمد جمشیدی یادآور شد: شرکت آبفا حداقل کاری که می توانست انجام دهد، استقرار چند تانکر آبرسانی در میادین اصلی عظیمیه بود تا مردم با استفاده از سطل و ... بتوانند نسبت به انتقال آب به منزل خود اقدام کنند.

شکستگی لوله اصلی در ۴۵ متری کاج دلیل اصلی قطعی آب عظیمیه

در این باره مدیر روابط عمومی شرکت آبفای استان البرز - علیرضا لرستانی - در پاسخ به چرایی قطعی بیش از ۱۰ ساعته آب در منطقه عظیمیه اعلام کرد که در خیابان ۴۵ متری کاج لوله اصلی شکسته است و دلیل قطعی آب نیز این مشکل است.

تلاش کارگران آبفا از صبح تا ساعت ۱۷ برای رفع مشکل

پس از گذشت ۲۰ دقیقه، طی تماس مجدد خبرنگار با این مسئول، لرستانی اظهار داشت: در ۴۵ متری کاج یکی از لوله های اصلی آب شکسته و همکارانم از صبح در پی رفع این مشکل هستند و در ساعت ۵ موفق به بازسازی لوله شدند و آب در منازل منطقه جریان یافت.

این مسئول در پاسخ به این سئوال که تاکنون که ساعت ۱۹ است، هنوز در برخی از منازل آب قطع است، اعلام کرد: با توجه به اینکه هم اکنون در پیک مصرف آب هستیم، به تدریج آب شرب تمامی منازل مسکونی وصل خواهد شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: