radaronline.ir

کد خبر: ۱۰۶۳۸۱
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۸-06 March 2015
رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان البرز :
شریفی گفت: خودروهای امدادی نظامی، انتظامی ، هلال احمر ، اورژانس و آتش نشانی ، حمل و نقل عمومی، سرویس های مدارس دارای مجوز از شمول این طرح خارج شده اند.
رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان البرز از اجرایی شدن طرح ترافیکی زوج و فرد درهسته مرکزی کلانشهر کرج از روز شنبه شانزدهم اسفندماه جاری خبرداد.

به گزارش البرزنیوز سرهنگ همایون شریفی درگفت وگو با ایرنا افزود: این طرح برای سومین سال است که درکرج به اجرا درمی آید.

وی بیان داشت: با توجه به روزهای پایانی سال و افزایش ترافیک در هسته مرکزی کلانشهر کرج ، این طرح ازروز شنبه آینده از ساعت 16 الی 21 اجرا می شود.

شریفی به محدوده طرح ترافیکی زوج و فرد درکرج اشاره کرد وگفت: این طرح ازغرب میدان سپاه تا پل شورا و از سمت شرق ورودی خیابان حافظ کرج را شامل می شود.

وی بیان داشت: مسیرهای دیگر این محدودیت ها میدان والفجر، میدان سپاه، ابتدای پل شهدای روحانی، خیابان شهید مطهری، پل آزادگان، 45 متری کاج، پل جانبازان تا بلوار شورا، چهار راه هفت تیر و بلوار دانش آموز تعیین شده است.

وی بیان کرد: این طرح به منظورایمنی بیشتر، روان سازی ترافیک، کاهش آلودگی زیست محیطی و ایجاد آرامش روانی برای مردم در پایان سال به اجرا درمی آید.

شریفی گفت: خودروهای امدادی نظامی، انتظامی ، هلال احمر ، اورژانس و آتش نشانی ، حمل و نقل عمومی، سرویس های مدارس دارای مجوز از شمول این طرح خارج شده اند.

رییس پلیس راهنمایی ورانندگی استان البرز درخصوص تردد خودروها با پلاک های متعدد، اظهار داشت: این محدودیت فقط برای خودروهای با شماره پلاک تهران و البرز است و تردد خودروها با شماره پلاک سایر استان ها در کرج بلامانع است.

وی افزود:افزایش خدمات وسایل نقلیه عمومی اعم از تاکسی و اتوبوس از تمهیدات پیش بینی شده برای خدمات دهی به شهروندان است.

شریفی اضافه کرد: اکنون حدود 12هزار دستگاه تاکسی و حدود 900 دستگاه اتوبوس در کرج به شهروندان خدمات ارایه می دهند.

وی گفت: همکاری بیش از پیش مردم در اجرای طرح زوج و فرد کرج به روان سازی ترافیک و کاهش آلودگی های زیست محیطی می انجامد.

سومین دوره اجرای طرح ترافیکی زوج و فرد درکرج تا 28 اسفند ماه جاری ادامه دارد
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: