radaronline.ir

کد خبر: ۱۰۶۹۱۳
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۴-08 April 2015
 مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج از برگزاری سومین جشنواره باغ لاله ها در پایان هفته جاری در محل باغ گلهای پارک شهید چمران کرج خبر داد.

محمدرضا زین العابدینی با اعلام این خبر به مهر گفت: جشنواره لاله ها با هدف استفاده از گل لاله در فضا و منظر شهری، ايجاد نشاط در روحيه مردم و نهادینه کردن فرهنگ توجه به گل و گياه برای سومین سال متوالی برگزار خواهد شد.

 وی طراحی خاص و منحصر به فرد برای کاشت لاله ها و بنفشه کاری را از ویژگی سومین جشنواره لاله ها نام برد و افزود: در این زمینه سال گذشته بیش از ۱۰۰ هزار پیاز لاله در رنگ های خاص کاشته شد و هم اکنون این گلها روئیده اند.

زین العابدینی جشنواره باغ لاله ها در کرج را فرصتی مناسب برای معرفی مناطق گردشگری این کلانشهر و جذب گردشگر خواند و اظهار امیدواری کرد این دوره نیز شاهد استقبال گسترده شهروندان در جشنواره باشیم.

 مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری کرج با بیان اینکه جشنواره لاله ها در کرج به رویه ای مطلوب تبدیل شده، اظهار داشت: استقبال شهروندان در دوره های گذشته نشان می دهد این جشنواره جایگاه خوبی بین مردم پیدا کرده و رضایت شهروندان را به دست آورده است.

به گفته زین العابدینی جشنواره لاله ها از پنجشنبه ۲۰ فروردین ماه به مدت شش روز در محل باغ گل های پارک شهید چمران کرج آغاز می شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: