radaronline.ir

کد خبر: ۱۰۷۱۳۶
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۸-22 April 2015
مامور قلابی که پس از ربودن پسر نوجوان او را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، بزودی اعدام می‌شود.

به گزارش جام جم، سی و یکم خرداد سال گذشته پسر نوجوانی همراه پدرش با مراجعه به ماموران پلیس پایتخت مدعی شد شب گذشته از سوی چهار جوان مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

با اعلام این شکایت و شناسایی هویت چهار پسر بیست و سه تا بیست و هفت ساله، آنها دستگیر و به دادگاه منتقل شدند.

در جلسه محاکمه که در شعبه 71 دادگاه کیفری برگزار شد، «امید» در شکایتش به ماموران گفت شب حادثه در حال تردد با موتور سیکلت دوستم بودم که چهار متهم با دو موتور پالس مشکی و هوندا سد راهم شدند و خود را مامور یکی از ارگان ها معرفی کردند.

آنها از من مدارک شناسایی خواستند که همراه نداشتم به همین بهانه چشم هایم را بسته و به زیرزمین یک خانه در آن اطراف بردند. در آنجا متهم اصلی به زورمرا مورد آزار و اذیت قرار داد و سپس در یکی از خیابان ها رهایم کردند.

در ادامه متهم بیست و سه ساله در دفاع از خود با رد موضوع آزار و اذیت مدعی شد آن شب متوجه مخدوش شدن پلاک موتور امید شدم به همین دلیل از او مدارک شناسایی خواستم اما وی مدرکی همراهش نبود. تمام ادعاهای او نیز کذب است.

در ادامه تحقیقات با تائید موضوع آزار و اذیت از سوی پزشکی قانونی، متهمان بار دیگر محاکمه شدند و «علی» متهم اصلی به اتهام آزار و اذیت پسر نوجوان به اعدام محکوم شد.

با ارسال پرونده به دیوان عالی کشور قضات شعبه 29 حکم را آبان سال گذشته تائید کردند تا متهم در نوبت اجرای حکم قرار گیرد.

روز گذشته پرونده این متهم برای اجرای حکم به شعبه اجرای احکام دادسرای امور جنایی ارسال شد تا متهم بزودی به دار مجازات آویخته شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: