به روز شده در: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹
اِلهى عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفآءُ وَ انْکَشَفَ الْغِطآءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجآءُ وَ ضاقَتِ الاَْرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ وَ اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَیْکَ الْمُشْتَکى وَ عَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَ الرَّخآءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّد وَ الِ مُحَمَّداُولِى الاَْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِىُّ یا عَلِىُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانى فَاِنَّکُما کافِیانِ وَ انْصُرانى فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِب الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنى اَدْرِکْنى اَدْرِکْنى السّاعَةَ السّاعَةَ السّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّد وَ الِهِ الطّاهِرینَ.      
کد خبر: ۱۰۷۱۷۴
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۶
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: داعش از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی برای تبلیغ خود و جذب نیرو استفاده می‌کند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: داعش از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی برای تبلیغ خود و جذب نیرو استفاده می‌کند.

به گزارش ایسنا، علی جنتی در جمع خبرنگاران در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان با بیان مطلب بالا افزود: مردم مراقب باشند که فریب تبلیغات و نیرنگ‌های صورت گرفته برای جلب افکار عمومی و تحقق مقاصد پلید و شوم در شبکه‌های اجتماعی را نخورند.

وزیر فرهنگ و ارشاد در ادامه اظهار کرد: جوانان باید بیشتر به سوی کارهای فرهنگی و جذاب ترغیب شوند که در این رابطه نقش رسانه‌ها و بخصوص رادیو و تلویزیون بسیار حائز اهمیت است.

وی بیان کرد: ایجاد برنامه‌های مفرح و شاد و توجه به سلایق مختلف می تواند مردم را به سمت برنامه های صدا و سیما جلب کند.

جنتی خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از جوانان به سمت فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی سوق پیدا کرده‌اند که اگر به فرهنگ‌سازی استفاده صحیح از این امکانات توجه نشود مشکلات و ناهنجاری‌های اجتماعی زیادی را در جامعه شاهد خواهیم بود.

وی تاکید کرد: امروز شبکه‌های اجتماعی فراگیر شده و توانسته بخش مهمی از اوقات فراغت جوانان را به خود اختصاص دهند.

وزیر ارشاد تصریح کرد: هرچه ما درخصوص نحوه استفاده این فضاها کمتر ورود پیدا کنیم و جوانان کمتر از خطرات آن آگاهی پیدا کنند مشکلات فرهنگی ما بیشتر می‌شود.

جنتی تصریح کرد: این روزها بازار استفاده از شبکه اجتماعی چنان داغ است که گاه افراد ساعات طولانی را در این شبکه‌ها به سر برده و علیرغم حضور فیزیکی در خانه گویی در دنیایی دیگر سیر می‌کنند که سرشار از تهدید است.

وزیر ارشاد تاکید کرد: باید برای این فضاهای مجازی سیاست واحدی داشته باشیم تا بتوانیم از این شبکه ها و تکنولوژی روز برای گسترش فرهنگ دینی و اسلامی و انقلاب استفاده کنیم. 

برچسب ها: جنتی ، داعش
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر: