به روز شده در: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹
اِلهى عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفآءُ وَ انْکَشَفَ الْغِطآءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجآءُ وَ ضاقَتِ الاَْرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ وَ اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَیْکَ الْمُشْتَکى وَ عَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَ الرَّخآءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّد وَ الِ مُحَمَّداُولِى الاَْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِىُّ یا عَلِىُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانى فَاِنَّکُما کافِیانِ وَ انْصُرانى فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِب الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنى اَدْرِکْنى اَدْرِکْنى السّاعَةَ السّاعَةَ السّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّد وَ الِهِ الطّاهِرینَ.      
کد خبر: ۱۰۷۲۳۳
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۹
مقامات امنیتی یمن از آغاز مجدد تجاوز نظامی ائتلاف عربی-غربی به سرکردگی عربستان در پایان آتش بس ۵ روزه به این کشور خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، حملات هوایی به بندر عدن در جنوب یمن از سر گرفته شده است. مقامات امنیتی و شاهدان عینی در یمن این خبر را در پایان آتش بس ۵ روزه اعلام شده از سوی ائتلاف عربی-غربی به سرکردگی عربستان سعودی در بامداد روز دوشنبه اعلام کردند.

بر این اساس آتش بس مذکور در ساعت ۲۳ به وقت محلی به پایان رسیده و متجاوزان بلافاصله پس از این ساعت اقدام به حمله هوایی کرده و مناطق مختلفی را در بندر عدن هدف بمباران قرار داده اند. این در حالی است که آتش بس ادعایی عربستان در این ۵ روز نیز از سوی وضع کنندگان آن مراعات نشد.

انصارالله یمن روز یکشنبه از شرکت در مذاکرات به اصطلاح صلح یمن در ریاض خودداری کرد. در این نشست سه روزه دهها نفر از مقامات دولت پیشین و سران قبایل حامی رئیس جمهوری فراری به منظور گرفتن سهم از دولت آینده این کشور گردهم آمده اند.

برچسب ها: یمن ، عربستان
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر: