radaronline.ir

کد خبر: ۱۰۷۲۷۳
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۳-03 July 2018
وحید مرادی 26 اردیبهشت 97 در حالی که یک روز از آزادی او گذشته بود، در یک نزاع با ضربات چاقو یکی از دوستان خود به‌نام حسین را به‌قتل رساند و متواری شد که مأموران پلیس اداره آگاهی پایتخت او را هنگام فرار از کشور و در 500متری مرز کشور ترکیه بازداشت کردند.
رادارآنلاین: وحید مرادی معروف‌ترین شرور تهران روز دوشنبه امروز با برخی از زندانیان درگیر شد و بر اثر اصابت جسم سرد به قتل رسید.

به گزارش خبرگزاری ها، مرادی حین هواخوری در حیاط زندان رجایی‌شهر و در درگیری با برخی از زندانیان به قتل رسیده است.

وحید مرادی 26 اردیبهشت 97 در حالی که یک روز از آزادی او گذشته بود، در یک نزاع در خیابان 21 ولنجک، با ضربات چاقو یکی از دوستان بیست و هشت‌ ساله‌اش به‌نام حسین را به‌قتل رساند و از محل جنایت متواری شد که مأموران پلیس اداره آگاهی پایتخت وی را هنگام فرار از کشور و در 500متری مرز کشور ترکیه بازداشت کردند.

شرور معروف پایتخت به قتل رسید / روی قلب وحید مرادی چه متنی خالکوبی شده بود؟

او از چهره‌های پرحاشیه برخی شبکه‌های اجتماعی بود.

قاتل وحید مرادی کیست ؟

بلافلاصله بعد از قتل وحید تحقیقات برای شناسایی ضارب وی آغاز شد و بررسی اولیه نشان داد یکی از متهمان اصلی قتل وی شخصی به نام سعید است.

بررسی سوابق سعید نشان می‌دهد وی در 13 بهمن سال 95 نیز طی یک فقره نزاع و درگیری دسته‌جمعی در خیابان منصور مرد 47 ساله‌ای به نام علی را با اسلحه ساچمه‌زنی به قتل رساند واسفندماه 95 توسط ماموران اداره پلیس آگاهی در مخفیگاهش شناسایی و بازداشت شد همچنین وی در یک فقره سرقت مسلحانه از طلافروشی در شهرستان لاهیجان نیز طی سالهای قبل مشارکت داشته است.

هم‌اکنون تحقیقات از سعید درباره علت و نحوه درگیری و کشتن وحید مرادی ادامه دارد.

3 نفر در قتلب شرور معروف دست داشته اند

قاضی شهریاری درخصوص این پرونده و نحوه قتل گفت: 3 نفر در درگیری منجر به قتل وحید مرادی دست داشته‌اند و هر کدام ضربه‌ای به وحید مرادی زده اند.

وی ادامه داد: این افراد در داخل زندان با یکدیگر کل کل به راه انداخته و قبل از دستگیری وحید مرادی با وی کری خوانی‌هایی داشته اند.

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: جسد به پزشکی قانونی فرستاده شده است و مورد کالبد شکافی قرار گرفته است.

قاضی شهریاری گفت: هر سه متهم پرونده به اتهام قتل در زندان حضور داشته اند.

عکس معروف از قاتل شرور

همچنین عکسی از وحید مرادی در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که روی سینه او نوشته : « بکش تا زنده بمانی » !

شرور معروف پایتخت به قتل رسید / روی قلب وحید مرادی چه متنی خالکوبی شده بود؟
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: