radaronline.ir

کد خبر: ۵۳۱۸۸
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۰ - ۰۹:۰۲-05 October 2011
همین الان ما برای جام جهانی آینده داور وسط نداریم. درستش هم همین است چون داورهای جام جهانی را از داورانی انتخاب می‌کنند که در جام ملت‌ها قضاوت کرده‌اند. البته شاید هنوز هم شانسی برای داوران ایرانی وجود داشته باشد که به جام جهانی برسند.
داور بین الملل کرجی میگوید: داوری قبل از هر چیز نیاز به آرامش دارد.
 
به گزارش البرز وی بااشاره به بحث جنجالی دوشنبه شب 90 گفت: «راستش من سعی کردم وارد این بحث نشوم و خیلی هم کم حرف زدم چون اعتقاد دارم داوری ما فقط به آرامش نیاز دارد.
 
کار داوری به اندازه کافی پر تنش هست و این حساسیت ها فقط مشکلات را بیشتر می کند. داوری قبل از هر چیزی نیاز به آرامش دارد.
 
مرادی در مورد لیستی که کمیته داوران اعلام کرده هم گفت: «کمیته داوران به هر حال یک لیستی اعلام کرده و یک تصمیمی گرفته. هرچه بوده تمام شده. باید امیدوار باشیم از این به بعد دو تا سهمیه در داوری آسیا داشته باشیم. ما هر دو داوری که داریم، خوب هستند. البته فکر می‌کردم کامرانی‌فر در لیست تیم داوران اماراتی است که اگر در آن گروه بود کار راحت‌تری داشت.
 
وی ادامه داد: الغمدی داور بزرگی است و کامرانی‌فر هم سابقه خوبی دارد. من با او در المپیک بودم.
 
مرادی در مورد تجربه تلخ خودش هم گفت: «من دو دوره تا آستانه حضور در جام جهانی پیش رفتم. به خصوص در سال 2006 دیگر باورم نمی‌شد در جام جهانی نباشم. ولی حمایت نشدم و باعث شد در جام جهانی حضور نداشته باشم.
 
وی افزود: همین الان ما برای جام جهانی آینده داور وسط نداریم. درستش هم همین است چون داورهای جام جهانی را از داورانی انتخاب می‌کنند که در جام ملت‌ها قضاوت کرده‌اند. البته شاید هنوز هم شانسی برای داوران ایرانی وجود داشته باشد که به جام جهانی برسند.
 
مرادی گفت : ولی در نهایت چیزی که مهم است این‌که همه حمایت کنیم و به فکر داوری باشیم. چه آن‌هایی که در راس کار هستند و چه آن‌هایی که بیرون نشسته‌اند، باید از داوران حمایت کنند و به فکر آن‌ها باشند نه به فکر چالش درست کردن.
 
وی تصریح کرد: من که با این اتفاقات شانس‌های حضور در جام جهانی را از دست دادم، به فکر بقیه داورها باشید.»
 
 
انتشار یافته:
در انتظار بررسی: ۰
مهران اکبری
۱۳۹۰/۰۷/۱۶ - ۱۴:۲۴
چرا درمورد تودیع معارفه مدیرکل تربیت بدنی وحواشی آن چیزی نمی نویسید الان 10 روزه منتظرم خواهشمند است به روز باشید وبگید این آقا که اومده کیه چرا نماینده های البرز روز معارفه نیومدند
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: