radaronline.ir

کد خبر: ۸۹۲۳۲
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۲-18 November 2013
فرماندار جدید فردیس:
فرماندار جدید شهرستان فردیس گفت: هر چالشی را با کمک مدیران استانی و شهرستانی به فرصت تبدیل می‌کنیم.

مهدی مهرور در گفت‌و‌گو با خبرنگار البرزنیوز با اشاره به جمعیت 450 هزار نفری این شهرستان اظهار کرد: شهرستان فردیس دارای ظرفیت خوبی برای حرکت‌های خدماتی، اقتصادی، خدماتی و عمرانی است.
وی گفت: در عرصه فرهنگ، اقتصاد، درمان، صنعت و دیگر عرصه‌های موجود برای اصلاح امور فعالیت خود را آغاز کرده ایم و برنامه‌های تدوین شده را با 3 رویکرد کوتاه مدت،میان مدت و بلند مدت انجام می‌دهیم و در هر فصل در موعد مقرر به اهداف خود می‌رسیم.
فرماندار جدید شهرستان فردیس گفت : ابتدا نقاط آسیب پذیر و حساس را بررسی و حل می‌کنیم وسپس دیگر مشکلات این شهرستان را با همت مدیران و همکاران شهرستان و استان مورد بررسی قرار می‌دهیم.
وی با اشاره به برنامه ریزی انجام شده برای مشکلات اساسی فردیس تاکید کرد: برای رفع این مشکلات مانند ترافیک پل فردیس و دیگر مشکلات فرهنگی، اجتماعی و صنعت برنامه‌های دقیقی ریخته شده است.
مهرور درباره بودجه تخصیص داده شده برای این شهرستان گفت : به طور قطع 110 میلیارد ریال کافی نیست اما توان بودجه‌ای همین مقدار است.
وی با اشاره به قول گرفته شده از معاون برنامه ریزی و بودجه استان البرز درباره تخصیص 10 میلیارد ریال بودجه تا پایان هفته برای این استان اظهار کرد: این هزینه به دستگاه‌های این شهرستان داده می‌شود تا هر چه سریعتر پروژه‌ها را آماده کنند.
مهرور درباره کمبود نیروی انسانی در شهرستان فردیس گفت: در دستگاه‌های اجرایی و دستگاه‌های مرتبط کمبود نیروی انسانی حس می‌شود که با استفاده از نیروهای بومی این شهرستان این مشکل حل می‌شود.

انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۸
تورج خاكي فيروز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳۹۲/۰۹/۲۵ - ۱۵:۴۷
سلام فرماندار محترم
بهتر است فكري براي مشكلات سرحدآباد بخصوص زير پل راه آهن سرحدآباد بكنيد براي فضاي سبز و برطرف كردن مشكلات اصناف زير پل وساكنين محل فوق نمائيد باتشكر اهالي سرحدآباد.
رضا حسینی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳۹۲/۱۱/۰۴ - ۱۹:۴۴
مشکلات فردیس بیشتر فرهنگی و فرقه های ضاله .است که گریبانگیر جوانان وخانواده ها و دانش آموزان شده است .
فکری به حال برخی فروشندگان مغازه ها که خود مروج بی بند و باری هستند بکنید پس اماکن در فردیس به چکاری می پردازد
تراب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳۹۲/۱۱/۲۶ - ۲۱:۲۷
استفاده از نیروهای غیربومی و غیر متعهد در مسئولیتهای فرمانداری کار اشتباهی است
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: