radaronline.ir

کد خبر: ۹۳۹۸۳
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۹-04 February 2014
علی کفاشیان، 60 ساله از تهران اخیراً از لباس تیم ملی فوتبال برای شرکت در جام جهانی رو نمایی کرد. پیش از رونمایی، علی کفاشیان لابلای سخنانش گفت: یک سال روی طرح این لباس کار کردیم.

البته ابتدا همه با خود گفتند: خب کفاشیانه دیگه، احتمالا اصلاً طرح نداره، پارچه ساده س.

اما از آنجایی که جو در کشور ما یک مسئله مسری است، کم کم هیجان برای دیدن این لباس بر سالن حاکم شد. منتها وقتی از لباس رونمایی شد، همه عین خمیر نانوایی وا رفتند و بعضی ها حتی از حفره پشتی صندلی پایین افتادند. یعنی هرچه گشتیم که نکته خاصی در این لباس پیدا کنیم، چیزی نیافتیم و فقط چشمانمان خسته شد. حالا اینکه چقدر بابت همین طراحی پول داده اند بماند، و این هم بماند که طرح یوزپلنگ روی لباس، از فاصله کمتر از یک متر و آن‌هم با چشم تا دندان مسلح قابل رویت است، یعنی فوقش داده اند یوزپلنگ یه دوری با این لباس زده. حتی این قضیه که مگر یک سال پیش می‌دانستیم صعود می‌کنیم که نشستیم لباس طراحی کردیم هم جای سوال است.

منتها اینکه این یک سالی که طراحی لباس طول کشیده، بخاطر چه بوده و اصلاً لباس چگونه طراحی شده، موضوعی است که هرچه بهش فکر کردیم نتیجه ای نگرفتیم جز اینکه کار یک بچه بوده. حالا یا ممکن است منتظر مانده باشند بچه یکی از اعضای فدراسیون به سنی برسد که نقاشی بکشد، بعد نقاشی اش را اجرایی کردند؛ یا از طریق رای گیری بین نقاشی‌های برنامه عمو پورنگ انتخاب شده:

این نقاشی رو هم، علی کفاشیان، دوست خوب 60 ساله مون از تهران برامون فرستاده، مرسی علی جون، این ببعی که رو لباس کشیدی هم خیلی نازه. بچه هایی که میخوان به این نقاشی رای بدن، از بزرگتراشون بخوان شماره 8 رو به شماره پیامک ما بفرستن (در این هنگام بچه های توی خونه آیفونشان را در می‌آورند و اس ام اس می زنند)

البته خود یوزپلنگ آسیایی هم یک طرح کشیده بود که چون خیلی شلوغ بوده، با آن مخالفت شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: